Ürün Gruplarımız

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

  • 1-)Efor Notebook Servisi, kullanıcıların www.efornotebook.com sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.
    Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

  • 2-)Efor Notebook Servisi, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.
    Efor Notebook Servisi, kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla 3.kişiler ile paylaşabilecektir.

  • 3-)Efor Notebook Servisi, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Efor Notebook Servisi´nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.efornotebook.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Efor Notebook Servisi´nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

  • 4-)Efor Notebook Servisi, kullanıcılara ve kullanıcıların www.efornotebook.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

  • 5-)Online destek sistemi üzerinde yaptığınız yazışmalar tamamen gizlidir.Üçüncü şahıslara açıklanmayacaktır.

Haberler

15.03.2012
Web Sitemiz Yenilendi.
yeni sitemiz sizlerin hizmetinde.